Akcja "Podaj łapę" w szkole podstawowej w Cieszynie

Aktualności » Akcja "Podaj łapę" w szkole podstawowej w Cieszynie

2018-11-22 09:20

Uczniowie Szkoły Podstawowej Towarzystwa Ewangelicznego w Cieszynie, jak co roku, w ramach akcji "Podaj łapę" zebrali karmę dla cieszyńskich psich i kocich "bezdomniaków".
W tym roku zostaliśmy zaproszeni na apel, podczas którego uczniowie pokazali prezentacje z historiami adoptowanych przez nich czworonogów.
Ilość zebranej karmy, koców, misek i innych akcesoriów była największa ze wszystkich lat. Wzrastająca Ilość adopcji, świadomości oraz pięknie przygotowane prezentacje ze wzruszającymi historiami przerosły nasze marzenia.
W trakcie spotkania nasza wolontariuszka opowiedziała o działaniach Fundacji "Lepszy Świat", a także odpowiadała na pytania dzieci.

Wszystkie podarunki zostały rozgospodarowane pomiędzy podopiecznych fundacji oraz schroniska Azyl w Cieszynie.

Pięknie i z całego serca dziękujemy!