Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Artyści naszym podopiecznym

Aktualności » Artyści naszym podopiecznym

2017-05-07 18:20

  Podczas tegorocznej edycji festiwalu filmowego „Kino Na Granicy” do Cieszyna przyjechało wielu znanych i cenionych artystów – reżyserów, scenarzystów, aktorów. Część z nich oprócz swojej pasji do kina i filmu wykazała się również swoją pasję do... psów!

Trzeciego maja przed Restauracją Hotelu Liburnia odbyło się wzruszające spotkanie. Spotkanie artystów z naszymi obecnymi i byłymi podopiecznymi. Agnieszka Holland, Kasia Adamik, Kinga Dębska, Barbara i Janusz Zaorscy, Barbara i Mariusz Grzegorzek, Mary Komasa, Barbara Kurzaj, Małgorzata Zajączkowska, Ireneusz Czop – to cudowni artyści, którzy całym sercem wspierają adopcje psów ze schroniska. Serdecznie dziękujemy za wiele miłych słów, a psiaki – za mnóstwo głaskania, całusów i kilka ciasteczek :)

"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa".
Bo każdy adoptowany pies to krok do przodu, to krok do lepszego świata. Pamiętajmy o tym!

Facebook