Będzie się działo! Piknik Miau&Hau już 8 września, zapraszamy!

Aktualności » Będzie się działo! Piknik Miau&Hau już 8 września, zapraszamy!

2018-09-05 12:22

Już za parę dni… za dni parę… nasz pierwszy charytatywny fundacyjny piknik Miau&Hau!

 

Piknik rozpoczyna się już w tą sobotę 8 września o godzinie 12.00 w Ustroniu, Karczma Góralska http://www.karczmagoralska.pl/

W programie wiele atrakcji:

- licytacje allegro – już teraz możesz licytować na: https://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=5002 , a wszystkie przedmioty będzie można zobaczyć oraz również licytować na pikniku.

- loteria fantowa – nie ma pustych losów, każdy los wygrywa! Mamy dla Was mnóstwo atrakcyjnych fantów!

- foto budka – śmieszne fotki dla każdego! Lubicie śmieszne zdjęcia? Wiadomo każdy lubi... 8 września będziecie mieli okazję pobawić się razem z Fotobudka Foto Fred / Moderno Events i otrzymać fantastyczna pamiątkę w postaci zdjęć z fotobudki: https://www.facebook.com/fotobudkafotofred/

- teatr dymu i ognia -  widowiskowy pokaz zrobi dla Nas Inferis Teatr Ognia: http://inferisteatrognia.pl/pl/

- warsztaty z robotyki z Lego Education - Wielka frajda dla wszystkich fanów robotów. Podczas Pikniku w świat robotów wprowadzi Was Misja Robot. Podczas warsztatów z lego education poznacie fascynujący świat robotów: http://misjarobot.pl/

- spotkanie z psem terapeutą - zastanawiasz się czym jest animaloterapia? Chcesz dowiedzieć się jak wygląda praca psa terapeuty, oraz kto może brać udział w dogoterapii? Dowiesz się tego na pikniku.

- porady behawiorysty i weterynarza – masz pytania lub problemy ze swoim czworonogiem, nie wiesz jak o niego dbać i jak poradzić sobie z niepożadanymi zachowaniami? Od godziny 12 do 14 zapraszamy na indywidualne spotkanie z behawiorystą zwierząt, natomiast od 14 do 16 z lekarzem weterynarii.

- animacje dla mniejszych i większych dzieci -  malowanie twarzy, figurki z siana, wspólne malowanie i wiele innych atrakcji. 

- stoisko karmy Husse - gdzie będzie można zasięgnąć porad na temat żywienia naszych podopiecznych, a jedną z głównych atrakcji będą balony z helem dla dzieci.

 

Cały dochód z imprezy (aukcje allegro, licytacje, zbiórka datków do puszek) zostanie przeznaczony na zakup karmy dla psów i kotów które są pod opieką fundacji.

Serdecznie zapraszamy, zabierzcie rodziny i przybywajcie do nas!:-)

Nasi sponsorzy i darczyńcy:

 

Facebook