Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Budki dla kotów wolno żyjących

Aktualności » Budki dla kotów wolno żyjących

2014-10-23 18:05

luty 2014

Budki dla kotów wolno żyjących

  Dzięki ofiarności i wielkiemu sercu Pani Beaty Ch. z Bielska Białej nasza fundacja otrzymała kilkanaście solidnych, ciepłych    i estetycznych budek dla kotów wolno żyjących. Budki takie sprawdziły się już u potrzebujących kotów w Bielsku, a teraz nasze kociaki otrzymają takie piękne apartamenty. Budki są ciepłe, zrobione z bardzo grubego styropianu, w środku wyłożone polarowymi kocami, a z zewnątrz owinięte folią izolacyjną. Każdy z domków posiada „wizytówkę”, aby było wiadomo, czym jest i do kogo należy. Pani Beacie, i wszystkim osobom, które jej pomagały w budowie z całego serca bardzo serdecznie dziękujemy:-) Dziękujemy też za przekazaną ze zbiórki karmę, koce i materiały, a przyjaciółce fundacji z Bielska – Asi za przetransportowanie budek i wszystkich darów do nas.

Budki są przeznaczone dla kotów wolno żyjących, aby miały ciepłe i bezpieczne schronienie.

 

 

Facebook