Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Chcesz pomagać zwierzętom? Zostać wolontariuszem? Zapraszamy na szkolenie.

Aktualności » Chcesz pomagać zwierzętom? Zostać wolontariuszem? Zapraszamy na szkolenie.

2015-01-10 13:54

Chcesz pomagać zwierzętom? Zostać wolontariuszem? Zapraszamy na szkolenie

  W dniu 25 stycznia (niedziela) o godzinie 13.30 Fundacja „Lepszy Świat” organizuje wewnętrzne szkolenie dla wolontariuszy oraz osób z nami współpracujących. Serdecznie zapraszamy także osoby, które chciałyby zostać wolontariuszami naszej fundacji. Poza głównymi tematami szkolenia przewidujemy dyskusję nad problemami, z którymi borykają się osoby pomagające zwierzętom. Będzie też możliwość podpisania umowy o wolontariat.

Zgłoszenia (wraz z numerem kontaktowym) przesyłajcie do dnia 19 stycznia na adres: biuro@fundacjalepszyswiat.pl  

25 styczeń (niedziela) godzina 13.30, sala szkoleniowa

Cieszyn, Hotel „Liburnia” (koło Castoramy), ul. Liburnia 10

Facebook