Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Cieszyńskie przedszkolaki pomagają zwierzakom!

Aktualności » Cieszyńskie przedszkolaki pomagają zwierzakom!

2014-10-23 17:37

styczeń 2014

Cieszyńskie przedszkolaki pomagają zwierzakom!

 Ruszyła akcja cieszyńskich przedszkolaków! Przez cały okres ferii zimowych dzieci wraz z rodzicami i opiekunami przedszkolnymi pomagają zwierzakom będącym pod opieką Fundacji „Lepszy Świat” oraz cieszyńskiego schroniska „Azyl”.

Do akcji zbiórki karmy dla potrzebujących zwierzaków dołączyło aż 7 cieszyńskich placówek przedszkolnych! A inicjatorem akcji jest przedszkole „To Tu” z Cieszyna. A oto przedszkola gdzie uczęszczają mali wolontariusze pomagający zwierzakom:

„To Tu” ul. Kamienna 3c

„To Tu” ul. Polna 3c

Przedszkole Katolickie im. Dzieciątka Jezus ul. Pokoju 5

Przedszkole Katolickie im. Dzieciątka Jezus oddział / Plac Dominikański

„Bajlandia” ul. Księdza Ignacego Świeżego 8

Przedszkole nr. 4 ul. Karola Miarki 15

Przedszkole Ewangelickie, Plac Kościelny 1

Facebook