Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Czworonożni wolontariusze w cieszyńskich przedszkolach

Aktualności » Czworonożni wolontariusze w cieszyńskich przedszkolach

2014-10-23 18:10

kwiecień 2014

Czworonożni wolontariusze w cieszyńskich przedszkolach

  Po akcji zbiórki karmy i rzeczy dla naszych zwierzaków, zorganizowanej przez cieszyńskie przedszkola (o czym pisaliśmy wcześniej) przyszła pora na rewanż:-) W marcu nasi czworonożni wolontariusze – pies Dukat i kotka Balbinka, wraz z ich opiekunką Alą odwiedzili przedszkola, w których organizowane były zbiórki. Przedszkolaki bardzo gorąco przyjęły gości, a spotkania były emocjonujące i pełne radości. My ze swojej strony bardzo dziękujemy Pani Agnieszce Kuszewskiej za zorganizowanie i przeprowadzenie całej akcji!:-)

Facebook