Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Etna, suczka pełna strachu i nieufności

Aktualności » Etna, suczka pełna strachu i nieufności

2014-11-03 17:31

  Etna trafiła do cieszyńskiego schroniska w połowie września. Przywieziona jako suka „agresywna”, tak naprawdę była przerażona. Warczała ze strachu, to była jej jedyna obrona. Panicznie bała się smyczy. Podczas robienia zdjęć kuliła się w sobie, chowała za nogi wolontariuszki, w czasie szczepień sikała ze strachu. Ta kupka psiego strachu tak bardzo chwyciła nas za serce, że 28 października trafiła pod naszą opiekę i pojechała do hoteliku dla psów, gdzie pod troskliwą opieką chcemy odbudować jej wiarę w człowieka.

Facebook