Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Ferma lisów w Karskach

Petycje » Ferma lisów w Karskach

Pomóż zwierzętom na fermie w Karskach, podpisz petycję!

Dwa lata temu Stowarzyszenie Otwarte Klatki pokazało materiały z fermy lisów w Karskach. Warunki, jakie tam panowały były tragiczne, a zwierzęta chore i cierpiące.

Jeden z chorych lisów, który został stamtąd zabrany z powodu choroby i okropnego cierpienia musiał zostać natychmiast uśpiony.

Właściciel fermy dostał zaledwie 500 zł kary.

Teraz, 2 lata później, historia się powtarza. Na stronie stowarzyszenia można zobaczyć film, który pokazuje warunki na tej fermie:

http://www.otwarteklatki.pl/karski#.VEYg-ckTlHa 

Od 2012 roku Otwarte Klatki pokazują warunki panujące na fermach futrzarskich w Polsce. Wniosek jest jeden - wszystkie wyglądają ta samo, na wszystkich zwierzęta cierpią i chorują, a na koniec są zabijane, żeby stać się częścią ubrania.

Fundacja „Lepszy Świat” wspiera akcje Stowarzyszenia, dołączyliśmy do „Antyfutra”, dołączamy się też do tej, i każdej kolejnej akcji, która może poprawić los tych biednych, zaniedbanych, chorych i uśmiercanych dla futer zwierząt.

Podpisz naszą petycję

 

Facebook