Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Fundacyjny mieszkaniec… wanny:-)

Aktualności » Fundacyjny mieszkaniec… wanny:-)

2014-10-23 18:59

lipiec 2014

Fundacyjny mieszkaniec… wanny:-) Żaklin, żółwica wodna czerwonolica znalzała dom:-)

  W ostatnim czasie pod opiekę fundacji trafiają już nie tylko psy i koty. Były też świnki morskie, fretki, szczurek, papuga, żółw lądowy, a teraz przyszła kolej na żółwia wodnego. Został on bestialsko podrzucony mieszkańcowi Cieszyna do ogrodu, w reklamówce, skazany na uduszenie. Na szczęście został szybko znaleziony i poza ogromnym stresem nie stała mu się krzywda. Ponieważ nie byliśmy przygotowani na takiego egzotycznego lokatora, Żaklin tymczasowo zamieszkała w wannie. Jest bardzo zestresowana, i potrzebuje kilku dni spokoju.

Żaklin ma już swój dom, staw i kilku przyjaciół swojego gatunku do towarzystwa:-)

Facebook