Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Holi

Aktualności » Holi

2014-10-23 14:41

Grudzień 2012

Zaniedbana Holi

Holi bardzo długo przebywała w schronisku. W końcu los się do niej uśmiechnął- przynajmniej tak myśleliśmy, kiedy została adoptowana. Dom, w którym suczka zamieszkała został sprawdzony przez naszych wolontariuszy i nie stwierdzono żadnych przeciwskazań do adopcji. Życie jednak płata figle.

Niedawno skoczowska policja zgłosiła Fundacji, że Holi była regularnie bita. Konkubent opiekunki czworonoga nie przepadał za suczką i systematycznie się nad nią znęcał, dlatego po interwencji znowu trafiła do schroniska.

Holi to suczka radosna i pełna energii, czy ma szansę na normalny dom?

Facebook