Holi

2014-10-23 14:41

Grudzień 2012

Zaniedbana Holi

Holi bardzo długo przebywała w schronisku. W końcu los się do niej uśmiechnął- przynajmniej tak myśleliśmy, kiedy została adoptowana. Dom, w którym suczka zamieszkała został sprawdzony przez naszych wolontariuszy i nie stwierdzono żadnych przeciwskazań do adopcji. Życie jednak płata figle.

Niedawno skoczowska policja zgłosiła Fundacji, że Holi była regularnie bita. Konkubent opiekunki czworonoga nie przepadał za suczką i systematycznie się nad nią znęcał, dlatego po interwencji znowu trafiła do schroniska.

Holi to suczka radosna i pełna energii, czy ma szansę na normalny dom?