Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Jeżyk, mieszkaniec łazienki

Aktualności » Jeżyk, mieszkaniec łazienki

2014-12-18 23:15

Jeżyk

Na początku grudnia pod opiekę fundacji trafił mały jeżyk. Przy tych temperaturach otoczenia, bez opieki i przy małej wadze nie przetrwałby zimy. Maluch nie wykazuje zachowń" jeżowych". Bardzo lubi się głaskać, jest wszystkim zainteresowany i nie wykazuje lęku przed człowiekiem i zwierzętami. W domu wolontariuszki zyskał wielu przyjaciół. Zamieszkał w łazience. Byle do wiosny!:-)

Facebook