Wyszukiwarka
Robiąc zakupy wesprzyj czworonogi za darmo!
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!

Kalendarze - cegiełki. Wspomóż podopiecznych fundacji!

Aktualności » Kalendarze - cegiełki. Wspomóż podopiecznych fundacji!

2017-01-04 18:43

Kalendarz na pomoc bezdomym psom!

Nasza fundacja, przy wsparciu ludzi dobrej woli, oraz dzięki dzieciom z Katolickiego Przedszkola w Cieszynie, które wykonały porterety, wydała w tym roku kalendarz.

Gorąco zachęcamy do zakupu cegiełek - kalendarzy. Cena minimalna cegiełki to 25 złotych, oczywiście jeżeli ktoś chciałby zaoferować więcej, będziemy bardzo wdzięczni.

W kalendarzu prezentujemy prace dzieci wykonane na podstawie zdjęć psów przebywających w schronisku "Azyl" w Cieszynie. Prace te, oraz wystawa która odbyła się w czerwcu 2016 w Domu Narodowym w Cieszynie mają na celu szerzenie świadomości dotyczącej losu zwierząt zamieszkujących w schroniskach oraz propagowanie idei adopcji. 

Osoby zainteresowane zakupem cegiełek prosimy o wpłaty na konto:

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „LEPSZY ŚWIAT”
ING Bank Śląski, 33 1050 1403 1000 0090 3005 3319

z dopiskiem "darowizna cegiełka-kalendarz"

oraz o przesłanie na adres: biuro@fundacjalepszyswiat.pl lub telefonicznie pod numerem 782 717 771 informacji o tym, w jaki sposób możemy dostarczyć cegiełkę.

 

Facebook