Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Król Maciuś i Pan Łapka

Aktualności » Król Maciuś i Pan Łapka

2014-10-23 17:50

styczeń 2014

Król Maciuś i Pan Łapka

Przedstawiamy parę dwóch uroczych przyjaciół, ktorzy jakiś czas temu trafili pod opiekę fundacji. To Król Maciuś i Pan Łapka. Maciuś trafił do nas ze Skoczowa w bardzo ciężkim stanie po wypadku. Niestety złamana miednica oraz obrażenie wewnętrzne są przyczyną kłopotów z załatwianiem się. Musi także być na diecie i karmie weterynaryjnej. Pan Łapka został przygnieciony kamieniem, który zmiażdżył mu  łapę, jedynym wyjściem dla niego była jej amputacja. Kocurki, mimo swego kalectwa, cieszą się każdym darowanym dniem, są wesołe i pełne życia! Król Maciuś i Pan Łapka pozostaną już w domu naszej wolontariuszki do końca swoich dni.

Facebook