KUFA.design pomaga Fundacji: "Artyści dla Lepszego Świata"

Aktualności » KUFA.design pomaga Fundacji: "Artyści dla Lepszego Świata"

2020-08-03 17:58

Dziś, dzięki niezwykłej inicjatywie utalentowanych twórców z KUFA.design (https://www.kufadesign.com/) rozpoczynamy pierwszą aukcję charytatywną z cyklu "Artyści dla Lepszego Świata"!

Do KUFA.teamu już po raz drugi dołączyła wspaniała Marta "Hoła" Hołderna (http://hola-holson.com) Hoła- holson Tatuatorka, współtworząca studio tatuażu w Ostrowie Wielkopolskim Tetris Tattoo. Marta jest wulkanem energii i prawdziwie artystyczną duszą. Angażuje się w wiele ciekawych przedsięwzięć z różnych dziedzin sztuki, aktywnie działa na rzecz zwierząt i środowiska, tworzy unikatowe obiekty - znalezione zwierzęce czaszki dekoruje tysiącami koralików, upamiętniając i uświęcając w ten sposób ich szczątki. Prywatnie Marta jest dumną właścicielką mopsa Bombasa. KUFA.design z wielką radością już po raz drugi nawiązuje współpracę z Hołą działać na rzecz potrzebujących zwierzaków.

Tym razem kufa zmieniona przez Hołę otwiera nowy cykl aukcji, w którym będziemy pomagać naszej Fundacji. 

KUFA.design docenia, że ludzie Fundacji mają ogromne serca, ale też wiedzą, że ogromnie potrzebujemy wsparcia. Dlatego chce pomóc!

Przedmiotem aukcji jest kufa bullterriera w interpretacji Hoły. Najpierw natryskowo nałożona została czarna farba - tu dziękujemy za wsparcie Grzegorzowi Lisowi. Potem każdą kropeczkę farby akrylowej precyzyjnie nakładała Marta, tworząc przepiękną, etniczną kompozycję. Na koniec całość została pokryta lakierem utrwalającym. Nie musimy chyba dodawać, że ta kufa jest JEDNĄ NIEPOWTARZALNĄ UNIKATOWĄ i JEDYNĄ taką na świecie!!!
Sesję zdjęciową do aukcji zrobiła Vjolca Behluli Piękny makijaż Marty jest dziełem Kasia Latajka Make-up, a przy fryzurach pracowała Gosia Pawlik.

CENA WYWOŁAWCZA KUFY TO 499 zł.

LICYTACJA ODBYWA SIĘ W KOMENTARZACH POD TYM POSTEM:

https://www.facebook.com/kufa.design/posts/920288511784418?__xts__[0]=68.ARCwltfpy_31DFu6ReP0-14GO9gJ-K3KBCQBLBraHYberhUX0CnCmLxWy3wzBhPEOwlqzAFPaSwQjNAzl7K4seXUOsTlrUyw9T0RAbnAO4LkHbOuIV0BXwPYO1wFuqR_LU7b0F57amibMoBQRX4RA0SaxbtELwfDgt1qr9T3uQQ3H7EoygBHprZO0cFzoX7ImDIamap-1CKi_noB8jl6vBOXgBGULNZkd6WdhUpehmcbpl80fpuj122s6h6JTjyfxJ_oC3ozroEtn6SVypKjAX5IQMD0lZ8BoY2aeuTa4SPS0ahAylkT53uhp2AI7uGHE3UBwub6jrPao8mvpm_VTqU&__tn__=-R

Aukcja trwa do piątku 7.08.2020 do godz. 21:00.


Prosimy Was o udostępnianie tego posta, nagłaśnianie informacji o aukcji, zostawianie lajków i komentarzy.
Im więcej nas, tym większa szansa na super kwotę dla zwierzaków - bądźcie z nami!

Facebook