Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Maluszek

Aktualności » Maluszek

2014-10-23 18:21

czerwiec 2014

Psie maleństwo

  Kilka tygodni temu pod naszą opiekę trafił maleńki, ślepy szczeniaczek, który miał dopiero jeden dzień! Wydawało się, że jest bez szans na przeżycie bez matki. Spróbowaliśmy jednak uratować malucha. W domu tymczasowym, gdzie trafił natychmiast zajęli się nim nasi czworonożni wolontariusze – kotka Balbinka oraz psy Dukat i Gapcio, na zmianę zastępując mu mamę. Piesek jest karmiony z butelki, sztucznym psim mlekiem, i ma bardzo dobry apetyt. Niedawno zaczął widzieć, i są coraz większe szanse, że uda się go uratować. z kilka tygodni rozpoczniemy poszukiwania dla niego nowego domu.

Facebook