Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Mars, wieści z hoteliku

Aktualności » Mars, wieści z hoteliku

2015-03-22 15:36

Nasz podopieczny Mars przeszedł szczęśliwie kastrację oraz operację usunięcia poważnego nowotworu. Musiał mieć narkozę wziewną z uwago na jego słabe serce. Troszkę przybrał na wadze, z jego zdrowiem dużo lepiej. Mars głównie śpi i je. Z kojca nie lubi wychodzić, musi być wyprowadzany na wybieg i szybko trzeba zamykać kojec, bo chce wracać do niego z powrotem. Kiedy jednak się rozpędzi potrafi nawet jeszcze dosyć szybko biegać.

Mars nadal szuka domu, który zapewni mu godną i dobrą starość!

Facebook