Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Medale na pomoc zwierzętom! Dziękujemy!

Aktualności » Medale na pomoc zwierzętom! Dziękujemy!

2017-04-18 19:18

Grzegorz Wałga, wielki człowiek o jeszcze większym sercu! Mistrz świata z Cieszyna, oraz kilkukrotny mistrz Europy w wyciskaniu leżąc Federacji WPC zorganizował dla naszych zwierzaków sprzedaż medali. Udało mu się zebrać dla naszych podopiecznych 1200zł! Kwota ta zostanie przeznaczona m.in. na hoteliki dla psów, specjalistyczną karmę, zabiegi, oraz pokryje część kosztów za kojec dla psów.

W imieniu wolontariuszy i wszystkich potrzebujących zwierząt serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i zaangażowanie! Życzymy jeszcze więcej sukcesów, wytrwałości i siły!

Facebook