Wyszukiwarka
Robiąc zakupy wesprzyj czworonogi za darmo!
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!

Na Małej Czantorii sylwestrowa zbiórka na rzecz fundacji!

Aktualności » Na Małej Czantorii sylwestrowa zbiórka na rzecz fundacji!

2016-12-29 19:03

Wspaniałą i bardzo mądrą inicjatywę wykazali organizatorzy Sylwetra Narciarskiego na Małej Czantorii. Proponują uczestnikom zabawy przekazanie pieniędzy zamiast na fajerwerki i sztuczne ognie, na rzecz bezdomnych potrzebujacych zwierząt. Inicjatywa tym ważniejsza, że jak wiemy sylwestrowe ognie, fajerwerki i wybuchy są przyczyną bezdomności wielu zwierząt, które w strachu i panice potrafią uciekać wiele kilomentrów. Gubią się i już nigdy nie wracają do swoich domów, trafiają do schronisk lub giną pod kołami samochodów.

Dziękujemy i zapraszamy na Sylwestra do Ustronia, na Małą Czantorię!:-)

 

 

Facebook