Nasza Krysia :-)

Aktualności » Nasza Krysia :-)

2019-01-21 13:07

Nasza Krysia :-)

  Krysia miała cudowny dom, była zdrową, wesołą, ponad półtoraroczną koteczką, która uwielbiała bawić się i biegać. Była szczęśliwa do czasu, gdy na jej drodze stanął, a właściciwe przejechał samochód, który ją potrącił. Od tego momentu jej życie już nigdy nie będzie takie samo...

   Krysia jest piękną zielonooką koteczką, ma ogromną chęć życia, jest pełna radości i bardzo kocha ludzi. Po wypadku miała silny obrzęk okolicy nasady ogona i odbytu, silną bolesność. Czucie w łapkach było jednak zachowane chociaż miała złamanie kręgosłupa u nasady ogona. Ogon trzeba było amputować. Po konsultacji chirurgiczno- netologicznej okazało się, że Krysia ma zerwany nerw i do końca życia (a ma niecałe 2 lata)  będzie musiała być „ odsikiwana„ , nie kontroluje także wydalania kału. Właścicielka zdecydowała się na eutanazję, ponieważ opieka nad Krysią była dla niej zbyt problematyczna, i tak Krysia została z nami.

  Kotka musi całe życie chodzić w pampersach, wymagane są częste badania moczu w celu kontroli, czy nie zaczyna się jakaś infekcja, trzeba też stale zapobiegać odparzeniom, kontrolować higienę jak u małego dziecka. Może rzeczywiście nie jest najłatwiej, ale z drugiej strony Krysia bardzo chce żyć i cieszyć się życiem, i odwdzięcza się stukrotnie za to, że może być z nami!

  Może znajdzie się ktoś, kto mimo pewnych problemów jakie niesie za sobą opieka nad Krysią pokocha ją taką jaka jest i zabierze ze sobą do domu? Wiemy, że jest mnóstwo zdrowych pięknych kotów, ale za to Krysia jest wyjątkowa i uwielbia się przytulać J  Krysia ma charakterek , nie lubi codziennych zabiegów, ubierania pampersa, ma dni gorsze i lepsze, ale jak już wszystko jest zrobione to szaleje taka mała torpeda zadowolona z życia. Od naszej pani doktor dostała drapak aby mogła wyglądać przez okno, co także uwielbia. Taka jest nasza Krysia:-)

Facebook