Wyszukiwarka
Robiąc zakupy wesprzyj czworonogi za darmo!
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!

Nasza mała kacza podopieczna

Aktualności » Nasza mała kacza podopieczna

2018-05-07 22:19

Nasza nowa fundacyjna podopieczna - kaczuszka krzyżówka.

 Malutka została znaleziona w centrum Cieszyna, ledwo uszła z życiem pomiędzy samochodami. Kaczuszka została niestety osierocona. Jest maleńka, ma kilka centymetrów, ale jest bardzo ruchliwa i odważna. Zamieszkała tymczasowo w fundacji, na razie nie poradzi sobie sama na świecie, ale gdy podrośnie zostanie wypuszczona na pobliski staw gdzie będzie mogła zamieszkać.

Facebook