Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Niesamowite charytatywne schow, dziękujemy!:-)

Aktualności » Niesamowite charytatywne schow, dziękujemy!:-)

2015-01-19 10:13

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY ZA NIESAMOWITE CHARYTATYWNE SHOW TANECZNE

ZORGANIZOWANE PRZEZ

TAHIRĘ

– tancerkę, instruktorkę i choreografkę tańca orientalnego, założycielkę i choreografkę formacji tanecznej Al – Qamara,   organizatorkę ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Orientalnego Orientalna rewolucja!

Dziękujemy wszystkim artystom,którzy wzięli udział w tym wspaniałym wydarzeniu. Wszystkim uczestnikom, którzy kupując cegiełkę przyczynili się do wsparcia naszej Fundacji, a przede wszystkim do wsparcia naszych czworonożnych podopiecznych….

Dzięki takim ludziom jak Wy możemy pomagać, ratować...  Możemy po prostu istnieć….

Dzięki takim jak Wy wiemy, że warto! Chce się chcieć!:-)))

SZACUN DLA WSZYSTKICH! JESTEŚCIE WIELCY!!!

„Mówisz, że ja ci pomogłem. Była to moja przyjemność, tańczyłem mój taniec. Pomogło ci to, no to cudownie. Przyjmij moje gratulacje. Niczego mi nie zawdzięczasz”.

/Anthony de Mello /

 

Facebook