Wyszukiwarka
Robiąc zakupy wesprzyj czworonogi za darmo!
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!

Pamiętacie skatowaną Belę? Szuka domu:-)

Aktualności » Pamiętacie skatowaną Belę? Szuka domu:-)

2018-05-13 13:38

Bela szuka domu!    

  Pamiętacie Belę? Suczkę, która cudem uniknęła śmierci przez skatowanie siekierą przez właściciela. Oto nasza Bela, w hoteliku, który dzięki Waszemu wsparciu możemy opłacaćJ Bela jest cudownym, bezproblemowym i grzecznym psem. Świetnie się zaaklimatyzowała, stała się psiakiem domowym, uwielbia spacery, inne psy, kocha ludzi. Utrzymuje czystość i nie niszczy w domu. To wspaniała suczka. Teraz do szczęścia brakuje jej tylko dobrego domu! Szukamy najlepszego domu dla Beli, kto ją pokocha i zabierze do siebie na zawsze? Na zdjęciu jest z naszym drugim podopiecznym, malutkim Czekiem, który także już bardzo długo czeka na nową rodzinę. A może ktoś chciałby mieć dwójkę takich przyjaciół;-)

W sprawie adopcji można kontaktować się z fundacją, tel. 782 717 771.

Facebook