Pierwsze "koty" za płoty, czy może raczej psy:-)

Aktualności » Pierwsze "koty" za płoty, czy może raczej psy:-)

2018-11-05 16:58

No i ruszyliśmy! W sobotę nasi wolontariusze wyruszyli na pierwsze spacery z cieszyńskimi psiakami. Mimo paskudnej pogody Ci, którzy mogli stawili się w schronisku i udało się zrobić dwie tury spacerów. Psiaki szczęśliwe, wybiegane i wygłaskane, mamy też więcej informacji o nich, dzięki czemu łatwiej będzie szukać im domów. Dziękujemy pracownikom schroniska za pomoc w wyprowadzaniu z kojców i zapinaniu psów, a naszym wolontariuszom za to, że byli mimo deszczu i zimna i tak fajnie zajęli się psiakami. Teraz tak już co tydzień:-)

Osoby chętne do dołączenia do grupy wolontariuszy prosimy o kontakt: biuro@fundacjalepszyswiat.pl lub telefonicznie z fundacją tel. 782 717 771 lub bezpośrednio z naszym koordynatorem akcji Iwoną, tel. 793 555 194