Poli, nasza nowa skrzydlata podopieczna!

Aktualności » Poli, nasza nowa skrzydlata podopieczna!

2014-10-23 18:53

lipiec 2014

Poli, nasza nowa skrzydlata podopieczna dostała klatkę!

Papużka nimfa, zwana przez nas Poli, trafiła do nas 9 lipca. Została znaleziona w Cieszynie, latała wystraszona w centrum miast,a narażona na ataki naszych lokalnych ptaków i na śmierć głodową. Wystraszoną, głodną i zziębniętą przyniosła mieszkanka Cieszyna do przychodni weterynaryjnej, skąd ptak trafił pod opiekę fundacji.  Poli najedzona i bezpieczna zamieszkała tymczasowo w klatce dla królików, ponieważ niestety nasze środki finansowe nie pozwalały nam na natychmiastowy zakup klatki odpowiedniej dla niej. Prosiliśmy Was o klatkę, i nareszcie w listopadzie Poli doczekała się swojego własnego wygodnego domu:-) Bardzo dziękujemy daczyńcy w imieniu Poli, która okazała się być starszą papużką, więc zostanie już w fundacji na stałe.