Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Poli, nasza nowa skrzydlata podopieczna!

Aktualności » Poli, nasza nowa skrzydlata podopieczna!

2014-10-23 18:53

lipiec 2014

Poli, nasza nowa skrzydlata podopieczna dostała klatkę!

Papużka nimfa, zwana przez nas Poli, trafiła do nas 9 lipca. Została znaleziona w Cieszynie, latała wystraszona w centrum miast,a narażona na ataki naszych lokalnych ptaków i na śmierć głodową. Wystraszoną, głodną i zziębniętą przyniosła mieszkanka Cieszyna do przychodni weterynaryjnej, skąd ptak trafił pod opiekę fundacji.  Poli najedzona i bezpieczna zamieszkała tymczasowo w klatce dla królików, ponieważ niestety nasze środki finansowe nie pozwalały nam na natychmiastowy zakup klatki odpowiedniej dla niej. Prosiliśmy Was o klatkę, i nareszcie w listopadzie Poli doczekała się swojego własnego wygodnego domu:-) Bardzo dziękujemy daczyńcy w imieniu Poli, która okazała się być starszą papużką, więc zostanie już w fundacji na stałe.

 

Facebook