Pomóż! Zbieramy na lampy UV dla kotów w kocim przytułku!

Aktualności » Pomóż! Zbieramy na lampy UV dla kotów w kocim przytułku!

2018-01-08 19:59

Zbiórka na bakteriobójcze lampy UV do kociego zakątka: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/lampydlakociarni

Kochani, w naszym kocim przytulisku na codzień przebywa kilkanaście kotów. Niestety, tak samo jak my koty i psy chorują. Znacie taką sytuację: kolega w pracy kicha i psika, po tygodniu całe biuro kicha i psika, wracasz do domu i za kilka dni kicha i psika mąż, żona, dzieci i teściowa... Każdy z Nas to zna... ze zwierzętami jest niestety tak samo, jeden przeziębiony zwierzak oznacza, że za chwilę przeziębionych będzie ich kilkanaście. Takie kociaki nie mogą iść do nowych domków, a My nie możemy pomagać kolejnym. Czasami niestety kończy się to znacznie tragiczniej, kotki bez odporności, chore czy po operacjach narażone są na dużo cięższe infekcje, mogące zagrozić ich życiu. Aby nie narażać naszych podopiecznych niezbędne jest ograniczenie rozprzestrzeniania się bakterii do minimum. Służą do tego bakteriobójcze przepływowe lampy UV. Przepływowe lampy bakteriobójcze to jeden z najskuteczniejszych sposóbów dezynfekcji powietrza. Taka lampa bakteriobójcza spełnia najwyższe standardy. Najważniejszą cechą tego modelu jest to, że promieniowanie UV-C nie wydostaje się na zewnątrz, dlatego osoby znajdujące się w pomieszczeniu nie są narażone na kontakt ze szkodliwą dla zdrowia radiacją.

Koszt jednej lampy to niestety 1600 złotych... a niezbędne są conajmniej 2 lampy (docelowo 3 szt.). To bardzo duży wydatek dla Fundacji w związku z tym prosimy Was o wsparcie. Dzięki tym lampom uratujemy zdrowie i życie wielu kotom, a zdrowe i radosne koty szybciej znajdą kochające domy, i będziemy mogli jeszcze skuteczniej pomagać. 

Prosimy, nie bądź obojętny, wspomóż naszą zbiórkę!!!

Można wesprzeć zbiórkę poprzez podany powyżej link na "Się pomaga" lub bezpośrednio na konto fundacji (w zakładce "Wesprzyj fundację" można zrobić przelew bezpośredni), wtedy w tytule przelewu: darowizna lampy UV :) 

Dziękujemy:-)

Facebook