Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Poszukujemy wolontariuszy do opieki nad kotami!

Aktualności » Poszukujemy wolontariuszy do opieki nad kotami!

2017-03-24 17:43

Cieszyn!

  Pilnie poszukujemy miłośników kotów, nowych wolontariuszy, którzy pomogą nam w wyłapywaniu (oczywiście za pomocą bezpiecznego dla ludzi i zwierząt sprzętu, który zapewniamy) bezpańskich kotów na terenie Cieszyna. Jak wiecie opiekujemy się bezdomnymi zwierzętami na terenie Cieszyna i okolic, sterylizujemy, kastrujemy i leczymy. Niestety brakuje nam wolontariuszy, którzy w swoim wolnym czasie, po pracy, czy nawet późnym wieczorem lub w weekendy będą przyjmować zgłoszenia i pomogą wyłapywać koty wolno żyjące oraz domowe, a następnie będą przekazywali je pod naszą opiekę. Poszukujemy też osób, które zaopiekują się kotami mieszkającymi w naszej fundacji, pomogą przy karmieniu, sprzątaniu, zabawach z kociakami, oraz w ogłoszeniach i adopcjach.

Zachęcamy do współpracy! kontakt: Martyna 602 281 820

Facebook