Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Prosto z serca

Aktualności » Prosto z serca

2015-06-16 22:09

   „Prosto z serca”

  W ramach programu „Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ustrońskie  Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Rodzinom "Można Inaczej" realizuje projekt pod nazwą „Prosto z serca”. Działania młodzieży zaangażowanych w projekt skupione są wokół tematu pomocy społecznej. Uczestnicy angażują się między innymi w prace na rzecz Schroniska Dla Psów „Azyl” oraz Fundacji „Lepszy Świat” z Cieszyna, polegające między innymi na organizacji zbiórek rzeczy dla psów, przygotowaniu ulotek o schronisku, oraz przeprowadzeniu prelekcji na temat pomocy bezdomnym zwierzętom. W ramach projektu odbyło się spotkanie z wolontariuszką fundacji „Lepszy Świat”, w którym uczestniczyły dzieci i młodzież ze stowarzyszenia oraz czworonożni wolontariusze fundacji – pies Dukat i ślepy kotek Amorek. W trakcie spotkania wolontariuszka przybliżyła uczestnikom jak wygląda i na czym polega wolontariat w fundacji, można też było do woli przytulać i pobawić się z Dukatem i Amorkiem. Dzieci i młodzież ze Stowarzyszenia zorganizowały też zbiórkę karmy dla piesków z cieszyńskiego schroniska.

Facebook