Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Psia elegancja także dla schroniskowych podopiecznych!

Aktualności » Psia elegancja także dla schroniskowych podopiecznych!

2014-10-23 18:38

czerwiec 2014

Psia elegancja także dla schroniskowych podopiecznych!

Psiaki z cieszyńskiego schroniska, tak jak ich koledzy mający domy, chcą być piękne, obcięte, wyczesane i czyste. Dzięki pomocy i ogromnej ofiarności dwóch salonów fryzjerskich – ze Skoczowa i z Cieszyna tym najbardziej zaniedbanym, głównie długowłosym psiakom udaje się pomóc. Kilka razy w miesiącu wytypowane do kąpieli, obcięcie i wyczesania czworonogi są przywożone przez schronisko do pomagających nam salonów, a po kilku godzinach wychodzą z nich całkiem odmienione. Dzięki pięknemu wyglądowi zwiększa się ich szansa na adopcję, a one czują się lepiej, zwłaszcza teraz, gdy nadeszły upały, a długa sierść dodatkowo grzeje i męczy.

Ofiarnym salonom fryzjerskim i paniom w nich pracującym serdecznie dziękujemy!:-)

Facebook