Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Psia rodzinka już bezpieczna!

Aktualności » Psia rodzinka już bezpieczna!

2014-11-17 19:26

  Kilka dnie temu otrzymaliśmy zgłoszenie o psiej rodzinie mieszkającej w rozwalającej się komórce, we wsi Koniecpol - niedaleko Częstochowy. Psiaki wprawdzie były dokarmiane przez okolicznych ludzi, ale niestety w niedługim czasie, gdyby spadł śnieg dojazd do szopy zostałby odcięty, a tym samym psiaki byłyby skazane na śmierć. Cała trójka trafiła pod opiekę fundacji, do domu tymczasowego naszej wolontariuszki. Wszystkie są już bezpieczne. I wszystkie - jednakowo - cudowne:)

Facebook