Psie i kocie kalendarze na rok 2021 już w sprzedaży!

Aktualności » Psie i kocie kalendarze na rok 2021 już w sprzedaży!

2020-12-07 10:43

Od dziś rozpoczynamy przedsprzedaż naszych kalendarzy na rok 2021!

Proponujemy tym razem dwa rodzaje Koci 🐈 i Psi 🐕. Kalendarze są duże (formatu B3) i jak zwykle piękne.
Profesjonalne zdjęcia fundacyjnych podopiecznych wykonali nasi zdolni wolontariusze i przyjaciele Fundacji: Oliwia Marczyk, Marta Lorenc, Małgorzata Fober, Marta Mędrzak-Gajda i Marek Krakowski, a zaprojektowała go niezastąpiona Ela Górniak!

Kalendarze w promocyjnej cenie 25zł można zamawiać już od jutra, kontaktując się z naszym biurem (605 118 117, kontakt@fundacjalepszyswiat.pl). Natomiast za tydzień rozpoczniemy sprzedaż bezpośrednią. O punktach w których będzie można zakupić nasze kalendarze w cenie regularnej 30zł poinformujemy Was wkrótce.
Cały zysk ze sprzedaży kalendarzy oczywiście przeznaczymy na pomoc i utrzymanie naszych podopiecznych!!!