Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Psie sieroty mają już domy:-)

Aktualności » Psie sieroty mają już domy:-)

2014-10-23 18:15

maj 2014

Psie sieroty mają już swoje domy:-)

  W ostatnich tygodniach pod opiekę fundacji trafiła z różnych miejsc trójka uroczych psich maluchów. Bolek został znaleziony w rowie w Skoczowie, był cały mokry i trząsł się z zimna. Został zabrany do domu tymczasowego wolontariuszki, a teraz cieszy się już nowym ciepłym domem. Loluś trafił do cieszyńskiego schroniska razem z siostrą Tolą, która szybko znalazła nowy dom. Lolek został tam sam, więc zabraliśmy go do domu tymczasowego, podobnie jak Pikę i Calineczkę, które także trafiły do schroniska kilka tygodni później. Wszystkie psie sierotki są szczęśliwe, zdrowe i mają już nowe domy.

Facebook