Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Show taneczne na rzecz naszych podopiecznych! Zapraszamy!

Aktualności » Show taneczne na rzecz naszych podopiecznych! Zapraszamy!

2015-01-08 22:58

Tahira, szkoła tańca Cubana oraz fundacja Lepszy Świat zapraszają na niesamowite show taneczne, z którego wszystkie środki zostaną przekazane na cel charytatywny. Tancerze z Ukrainy, Warszawy, Bielska-Białej i okolic zatańczą dla Was, aby wesprzeć fundację opiekującą się porzuconymi zwierzętami. Gorące rytmy: salsa, burleska, jazz, dancehall, hip-hop, taniec orientalny, breakdance. Startujemy 17 stycznia 2015 o godz. 19:30, Aula Zespołu Szkół Samochodowych i Ogólnokształcących przy ulicy Filarowej 52 w Bielsku-Białej. Wstęp w formie cegiełki dostępnej przed wejściem. 

Pomóżcie porzuconym zwierzętom w tym trudnym zimowym czasie. Zapraszamy!

Facebook