Spotkanie ze stowarzyszeniem Cieszyńskie Glinioki

2014-10-23 17:12

styczeń 2014

Spotkanie ze stowarzyszeniem Cieszyńskie Glinioki

W połowie grudnia 2013 roku dzieci ze Stowarzyszenia Cieszyńskie Glinioki z inicjatywy p. Magdy Lupinek zaprosiły przedstawicieli naszej Fundacji do Muzeum Ustrońskiego na spotkanie poświęcone pomocy zwierzętom. Z dziećmi spotkał się także nasz specjalny „wolontariusz” – pies Dukat, zajmujący się jako zastępcza mama małymi osieroconymi kotkami, oraz podopieczna fundacji kotka Balbinka. Dzieci wraz z rodzicami przekazali dla naszych podopiecznych miski i garnki oraz 20 kg karmy dla psów. Bardzo dziękujemy za spotkanie i przekazane dary!