Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Spotkanie ze stowarzyszeniem Cieszyńskie Glinioki

Aktualności » Spotkanie ze stowarzyszeniem Cieszyńskie Glinioki

2014-10-23 17:12

styczeń 2014

Spotkanie ze stowarzyszeniem Cieszyńskie Glinioki

W połowie grudnia 2013 roku dzieci ze Stowarzyszenia Cieszyńskie Glinioki z inicjatywy p. Magdy Lupinek zaprosiły przedstawicieli naszej Fundacji do Muzeum Ustrońskiego na spotkanie poświęcone pomocy zwierzętom. Z dziećmi spotkał się także nasz specjalny „wolontariusz” – pies Dukat, zajmujący się jako zastępcza mama małymi osieroconymi kotkami, oraz podopieczna fundacji kotka Balbinka. Dzieci wraz z rodzicami przekazali dla naszych podopiecznych miski i garnki oraz 20 kg karmy dla psów. Bardzo dziękujemy za spotkanie i przekazane dary!

Facebook