Aktualności » Świnki morskie

2014-10-23 16:24

lipiec 2013

Świnki morskie

Jedenastego lipca inspektor naszej fundacji otrzymała od Straży Miejskiej zgłoszenie o porzuconych na Kaplicówce w Skoczowie dwóch świnkach morskich. Świnki były przerażone, oblepione prawdopodobnie gipsem, jedna z nich ma grzybicę, którą już leczymy. Świnki trafiły do domu tymczasowego fundacji. Gdy trafiły pod naszą opiekę i zostały nakarmione uspokoiły się. Są energiczne,  żwawe, bardzo przyjaźnie nastawione do człowieka. Szukają dobrych, odpowiedzialnych domów!

Sierpień – obie świnki były w ciąży, więc nasza świnkowa rodzina powiększyła się o maluchy.