Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Świnki morskie

Aktualności » Świnki morskie

2014-10-23 16:24

 

Świnki morskie

lipiec 2013

Świnki morskie

Jedenastego lipca inspektor naszej fundacji otrzymała od Straży Miejskiej zgłoszenie o porzuconych na Kaplicówce w Skoczowie dwóch świnkach morskich. Świnki były przerażone, oblepione prawdopodobnie gipsem, jedna z nich ma grzybicę, którą już leczymy. Świnki trafiły do domu tymczasowego fundacji. Gdy trafiły pod naszą opiekę i zostały nakarmione uspokoiły się. Są energiczne,  żwawe, bardzo przyjaźnie nastawione do człowieka. Szukają dobrych, odpowiedzialnych domów!

Sierpień – obie świnki były w ciąży, więc nasza świnkowa rodzina powiększyła się o maluchy.

Facebook