Wyszukiwarka
Robiąc zakupy wesprzyj czworonogi za darmo!
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!

Sztuka w hołdzie samotnym, zapomnianym zwierzętom.

Aktualności » Sztuka w hołdzie samotnym, zapomnianym zwierzętom.

2016-05-09 23:05

Sztuka w hołdzie samotnym, zapomnianym zwierzętom.  

  Nie wszyscy wiedzą, że na terenie Cieszyna znajduje się schronisko dla zwierząt „Azyl”. Czeka tam na adopcję około 300 psów. Dzieci i młodzież Zespołu Katolickich Placówek Oświatowych wykonują portrety zwierząt przyczyniając się do propagowania idei adopcji i poszerzania świadomości społecznej związanej z losem zwierząt przebywających w schroniskach. Zachęcamy Państwa do obejrzenia wystawy prac wraz z dołączonymi zdjęciami, opisami i numerem ewidencyjnym zwierząt, która odbędzie się w Domu Narodowym 2-23 czerwca. Wernisaż 02.06.16 godz. 10.00.

  Po wystawie odbędzie się internetowa aukcja prac, które można będzie  podziwiać na stronie fundacji „Lepszy Świat”.

ZAPRASZAMY!

DOM NARODOWY - 2 - 23 czerwca 2016

WERNISAŻ - 2 czerwca 2016, godzina 10.00

Facebook