Wyszukiwarka
Robiąc zakupy wesprzyj czworonogi za darmo!
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!

SZUKAMY ŚWIADKÓW! Kulig w Wiśle Czarnem, sobota 17 lutego wieczorem!

Aktualności » SZUKAMY ŚWIADKÓW! Kulig w Wiśle Czarnem, sobota 17 lutego wieczorem!

2018-02-19 20:46

SZUKAMY ŚWIADKÓW! Kulig w Wiśle Czarnem, sobota 17 lutego wieczorem!

   W sobotę wieczorem, w trakcie kuligu lub bezpośrednio po jego zakończeniu jeden z koni ciągnących wozy nie przeżył, nie dotarł już do domu, nie wytrzymał. Szukamy świadków, osób uczestniczących w kuligu, które mogłyby nam pomóc w wyjaśnieniu okoliczności tej nagłej śmierci. Każdy szczegół może nas przybliżyć do wyjaśnienia sprawy. Może ktoś zrobił zdjęcia, nagrał filmik, widział całe to zdarzenie. Szukamy informacji na temat stanu tego, i innych koni, w trakcie kuligu, ilości osób jadących na wozach, ilości godzin, w jakich konie te pracowały oraz jak były traktowane. Każdą osobę, która może pomóc w wyjaśnieniu sprawy prosimy o kontakt z fundacją pod numerem telefonu 782 717 771 lub mailowo: biuro@fundacjalepszyswiat.pl .

   Proszę przekażciee też znajomym, głównie ze Śląska, bo przypuszczamy, że większość osób uczestniczących w tym tragicznym w skutkach kuligu to turyści ze Śląska.

Facebook