Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Tania już w domu tymczasowym:-)

Aktualności » Tania już w domu tymczasowym:-)

2014-12-03 18:16

Kilka dni temu pisaliśmy o Tanii, starej, schorowanej suczce, która ostatnie lata spędziła w schronisku. Tania po długim czasie doczekała się nareszcie ciepłego kącika, własnego legowiska (chociaż jak się dowiedzieliśmy już po jednym dniu w DT odkryła co to jest kanapa;-) ) i dobrego człowieka. W niedzielę 30 listopada wykąpana i wyczesana Tania pojechała do domu tymczasowego w Bestwinie, gdzie będzie otoczona troskliwą opieką. Okazała się być bardzo mądrą i grzeczną suczką. Poniżej mała fotorelacja z pierwszych kilku minut w DT.

Facebook