Tania już w domu tymczasowym:-)

Aktualności » Tania już w domu tymczasowym:-)

2014-12-03 18:16

Kilka dni temu pisaliśmy o Tanii, starej, schorowanej suczce, która ostatnie lata spędziła w schronisku. Tania po długim czasie doczekała się nareszcie ciepłego kącika, własnego legowiska (chociaż jak się dowiedzieliśmy już po jednym dniu w DT odkryła co to jest kanapa;-) ) i dobrego człowieka. W niedzielę 30 listopada wykąpana i wyczesana Tania pojechała do domu tymczasowego w Bestwinie, gdzie będzie otoczona troskliwą opieką. Okazała się być bardzo mądrą i grzeczną suczką. Poniżej mała fotorelacja z pierwszych kilku minut w DT.