Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Tania, stara, zrezygnowana, niechciana...

Aktualności » Tania, stara, zrezygnowana, niechciana...

2014-11-27 20:36

Gdy trafiła do schroniska w 2012 roku oceniono, że ma już około 10 lat. Trafiła do kojca z innymi psiakami, i tam czekała na swoją szansę, na dom i spokojną starość. Niestety do adopcji szły młode, piękne, przebojowe, a ona początkowo przy kratach, a później w kąciku kojca cichutko godziła się ze swym losem, aż w końcu poddała się. Skulona w kłębek staruszka zobojętniała, jadła i spała, już na nic nie czekała. Taką właśnie niedawno ją zobaczyliśmy, cichutka kupka psiego nieszczęścia... Chwyciła nas za serce, i już nie puściła. W sobotę 29 listopada zabieramy Tanię ze schroniska, pojedzie do domu tymczasowego w Bielsku, gdzie nareszcie zazna ciepła, miłości, i godnej psiej starości.

Suczka będzie wymagała podleczenia starych schorowanych stawów, dobrej karmy dla seniorów, witamin. Prosimy o wsparcie dla Tanii, która na pewno na to załuguje! Każdy datek z dopiskiem "dla Tanii" zostanie przeznaczony na pomoc dla tej uroczej psiej babci.

O jej dalszych losach będziemy informowali w aktualnościach.

Facebook