Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Wege przepisy

Warto być Wege » Wege przepisy

 

Zapraszam do bloga, gdzie znajdziecie przepisy kuchni wegetariańskiej.

Warto być Wege

http://wegebazar.blogspot.com/

Wiadomym jest, że bez odpowiednich produktów, trudno jest skomponować właściwy posiłek. Gdy podejmuje się decyzję o rezygnacji z mięsa w codziennej diecie, szczególnie ważne jest, by wiedzieć, jakich produktów szukać i czym można zastąpić mięso. Dobrze dobrane produkty są również niezbędne, by skorzystać z wegetariańskich przepisów. Aktualnie na rynku jest bogata oferta sklepów, w których można zakupić odpowiednie artykuły spożywcze, które staną się bazą bezmięsnego dania. Podstawą w kuchni wegetariańskiej są wszelkiego rodzaju rośliny strączkowe, takie jak soja, soczewica, fasola, ciecierzyca, orzechy, ziarna, suszone owoce.


 

Facebook