Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Weteran Zibi, teraz Miecio, znalazł swoje miejsce na ziemi!

Aktualności » Weteran Zibi, teraz Miecio, znalazł swoje miejsce na ziemi!

2014-12-18 21:55

Zibi, niedawno o nim pisaliśmy, pies który był jednym z najstarszych mieszkańców schroniska, liczący sobie przynajmniej 14 lat ma dom! Taki na zawsze, najlepszy, kochający, pełen dobrych ludzi i innych zwierzaków:-) 17 grudnia wieczorem zameldował się w Ustroniu, gdzie od razu znalazł dla siebie miękki i ciepły kącik. Dostał swoje legowisko, własną miskę, i baaaardzo dużo miłości. Z relacji z nowego domu wiemy, że Zibi przemianowany na Miecia bardzo szybko załapał, co to łóżko, a na spacerze niczym pełen sił młodziak pognał za kotem, jakby ostatnie parę lat spędził na wyścigach psich zaprzęgów:-) Mamy nadzieję, że starość Miecia będzie długa i bardzo szczęśliwa!

Facebook