Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Zabieramy Lokę!

Aktualności » Zabieramy Lokę!

2014-11-24 15:48

Loka trafiła do cieszyńskiego schroniska na początku listopada, została znaleziona w Kiczycach. Była głodna, zmarznięta i wystraszona. Bardzo długo musiała się błąkać, była przeraźliwie chuda. Gdy zobaczylismy ją w schronisku wyglądała jak kupka psiego nieszczęścia, jak szkielecik obciągnięty skórą. Gdy tylko zwolniło się miejsce w domu tymczasowym zabraliśmy Lokę do fundacji, gdzie będzie miała ciepły kąt i dużo miłości. W najbliższym czasie przejdzie badania, które pozwolą nam stwierdzić, czy nie ma uszkodzeń wewnętrznych spowodowanych długotrwałym brakiem jedzenia. W razie potrzeby będzie leczona. Mamy nadzieję, że Loka znajdzie dobry i odpowiedzialny dom.

Facebook