Zbiórka karmy dla zwierzaków!

Aktualności » Zbiórka karmy dla zwierzaków!

2015-11-18 13:47

Pracownicy i studenci Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie po raz kolejny zaangażowali się w pomoc dla czworonożnych podopiecznych cieszyńskiego schroniska oraz fundacji "Lepszy Świat". Zbiórka karmy, koców, akcesoriów dla psów i kotów będzie trwała do końca listopada. Rzeczy można zostawiać w pokoju 116 lub w pracowni ASK od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00.

Za pomoc dla zwierzaków serdecznie dziękujemy!