Wyszukiwarka
1% Wesprzyj naszych podopiecznych

W imieniu naszych podopiecznych prosimy o 1%! 

Fundacja dla Zwierząt i Środowiska „Lepszy Świat” pomaga bezdomnym, oraz pokrzywdzonym przez los i ludzi zwierzętom, przeprowadza interwencje, prowadzi domy tymczasowe i współpracuje w ramach wolontariatu z cieszyńskim schroniskiem dla psów. Jesteśmy organizacją non-profit, nie prowadzimy działalności gospodarczej, a nasze działania finansujemy z darowizn ludzi, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Abyśmy nadal mogli pomagać, chronić i ratować zwierzęta, potrzebne jest nam Państwa wsparcie.

Rozliczając się z Urzędem Skarbowym można przekazać nam 1% należnego podatku. Wystarczy w rocznym zeznaniu podatkowym wpisać numer KRS 0000366266

Wszystkich, dla których los zwierząt nie jest obojętny prosimy o wsparcie w ten sposób naszej działalności!

Podpisz petycję!
Szukają domu!

Zbiórka karmy dla zwierzaków!

Aktualności » Zbiórka karmy dla zwierzaków!

2015-11-18 13:47

Pracownicy i studenci Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie po raz kolejny zaangażowali się w pomoc dla czworonożnych podopiecznych cieszyńskiego schroniska oraz fundacji "Lepszy Świat". Zbiórka karmy, koców, akcesoriów dla psów i kotów będzie trwała do końca listopada. Rzeczy można zostawiać w pokoju 116 lub w pracowni ASK od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00.

Za pomoc dla zwierzaków serdecznie dziękujemy!

Facebook