1% - Rozlicz się z nami, ze zwierzakami
Przekaż 1% naszej organizacji

Wyszukiwarka
SafeAnimal

Wesprzyj nas z Zooplus - RABAT!
Robiąc zakupy wesprzyj czworonogi za darmo!
Zostań domem tymczasowym
Informacja o programie pitax

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Dwie piękne suczki szukają domu!

Aktualności » Dwie piękne suczki szukają domu!

2021-03-26 16:42

Sami i Tora pilnie potrzebują domu!
Ze względu na różne perturbacje losu, na temat których nie będziemy się tutaj wypowiadać, właściciel nie może dłużej opiekować się suczkami. Obecnie przebywają w kojcu i opiekuje się nimi przemiła sąsiadka o ogromnym sercu.
Sami ma 4 lata, jest to przepiękna żywiołowa suczka w typie siberian husky. Tora, czarna z białą krawatką ma 2 lata. Obie suczki są pełne energii, łagodne i przekochane, nie wykazują cienia agresji w stosunku do ludzi czy siebie nawzajem. Są młode, żywiołowe i spragnione ruchu, poszukujemy dla nich zatem domu z ogrodem lub aktywnych właścicieli, którzy zapewnią im odpowiednią dawkę ruchu w ciągu dnia. 
Na smyczy na razie chodzą chaotycznie, szarpią i ciągną chcąc wszystko zobaczyć i powąchać, ale jest to kwestia do przepracowania. Świetnie sprawdzą się jako towarzysz dla innego psiego czworonoga, do pieszych wędrówek i długich spacerów czy wspólnego biegania. Czujemy, że będą wtedy w siódmym niebie! Stosunek do dzieci oraz innych zwierząt nie jest niestety znany. Niewykluczone, że suczki będą również wymagały nauki czystości, jako, że dotychczas załatwiały się w kojcu, w którym żyły.
Dziewczyny niedługo czeka wizyta weterynarza, który powie nam więcej o ich stanie zdrowia, zaszczepi je oraz zachipuje. Na pierwszy rzut oka jednak wydają się zdrowe i zadbane, sierść jest gęsta i błyszcząca a brzuszki najedzone. Psiaki są obecnie karmione gotowanym domowym jedzonkiem, które najchętniej jedzą, nauczone są jednak również jeść suchą karmę.
Suczki to matka i córka, są ze sobą od początku więc są bardzo zżyte. Idealnie, jakby znalazły wspólny dom, jednak znamy realia i wiemy, że będzie to bardzo trudne, dlatego rozważymy każdą propozycję adopcji dziewczynek, również solo!

Suczki przebywają w okolicy Cieszyna. Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej: KLIK

W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt:
👁‍🗨 tel. 605 118 117

Foto by Malgorzata Fober FoBa Photography

Facebook