1% - Rozlicz się z nami, ze zwierzakami
Przekaż 1% naszej organizacji

SafeAnimal

Wesprzyj nas z Zooplus - RABAT!
Robiąc zakupy wesprzyj czworonogi za darmo!
Zostań domem tymczasowym
Informacja o programie pitax

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Nakarm koty z Cote 8: Głosuj każdego dnia i pomagaj zwierzakom!

Aktualności » Nakarm koty z Cote 8: Głosuj każdego dnia i pomagaj zwierzakom!

2020-12-07 15:07

Czy są wśród nas miłośnicy wina? Albo kotów? A może obu?
Dziś ruszył pierwszy etap akcji Nakarm Koty z Cote 8!
Od każdej butelki Cote sprzedanej w trakcie trwania akcji Cote przeznaczy 10 groszy na karmę dla zwierząt. Dzięki Wam szwedzka karma Husse trafi do 24 placówek zajmujących się pomocą dla kotów, w tym naszej Fundacji.

Jak to działa?
Do 03.01.2021 r. do godziny 23:59 będziecie mogli oddawać głosy na wybrane placówki, w tym naszą fundację!
W tym roku nagrodzone zostaną wszystkie organizacje biorące udział w akcji w zależności od ilości głosów na nie oddanych. Im więcej głosów, tym więcej karmy nasi podopieczni dostaną od Cote!
Uwaga! Zgodnie z regulaminem, aby uczestniczyć w akcji trzeba być fanem Cote na Facebooku, tak więc kliknąć "Lubię to" na ich fanpage'u!
Link do głosowania w akcji i więcej informacji: https://nkzc.vinex.pl/

A oto skrócone zasady:
1. Głosować można codziennie na jedną z 8 fundacji.
2. Głos możesz oddawać w aplikacji w zakładce „Fundacje” w trakcie całego Etapu.
3. Aby oddać głos musisz zaakceptować regulamin Akcji oraz oświadczenie o pełnoletności.
4. Aby oddać głos użyj przycisku „Zagłosuj”, który znajduje się pod wybranym logo organizacji.
5. Ranking znajdziesz w zakładce „Wyniki”.
6. Podczas trwania całej Akcji, od każdej sprzedanej butelki win Cote przeznaczamy część pieniędzy na zakup karmy.
7. Akcja podzielona jest na trzy etapy:
Etap 1 od 07.12.2020 r. do 03.01.2021 r.
Etap 2 od 04.01.2021 r. do 31.01.2021 r.
Etap 3 od 01.02.2021 r. do 28.02.2021 r.
8. Pełną wersję regulaminu znajdziesz w zakładce „Regulamin” w aplikacji do głosowania.

PS. Pamiętaj, głos możesz oddać tylko raz dziennie na pojedyncze schronisko. Gdy oddasz głos, pamiętaj aby wrócić następnego dnia!
Nasi podopieczni proszą o Wasze głosy!