1% - Rozlicz się z nami, ze zwierzakami
Przekaż 1% naszej organizacji

Wyszukiwarka
SafeAnimal

Wesprzyj nas z Zooplus - RABAT!
Robiąc zakupy wesprzyj czworonogi za darmo!
Zostań domem tymczasowym
Informacja o programie pitax

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Papużki nierozłączki – Ada i Bajka

Aktualności » Papużki nierozłączki – Ada i Bajka

2021-04-07 10:13

Uwaga! Adopcja w dwupaku ❤ 

Bajka i Ada – mama i córka. Odebrane interwencyjnie z koszmarnych warunków, w jakich mieszkały z jeszcze jednym pieskiem – jamniczkiem i ich opiekunem. W schronisku czekały na dom od stycznia 2019 roku. Teraz w domowym hoteliku w okolicach Bielska (miejscowość Kobiernice) czekają nadal na kogoś, kto je pokocha. Są zdrowe, wysterylizowane i chętne aby rozpocząć nowe życie. Mają już co prawda 10 i 8 lat, ale są bardzo wesołe i chętne do zabawy. 
Ich obecna opiekunka z hoteliku, twierdzi, że są bardzo kochane i miłe, złaknione ludzkich pieszczot. W domu też cały czas w ruchu, wszędzie ich pełno. Starsza, Bajka, jest spokojniejsza, stonowana. Uwielbia głaskanie, przytulanie. Gdy jest sama w domu, wycisza się. Z młodszą razem są niesamowicie żywiołowe. Jej córeczka Ada jest bardzo proludzka, ale różnie reaguje na psy. Nie z agresją, ale bardzo intensywnie je obszczekuje. Ogólnie jest bardzo głośna. 
Obydwie sunie bardzo lubią dzieci. Koty bardzo je interesują, próbują je troszkę zaczepiać, ale jeśli koty są nauczone obcowania z psami i nie uciekają, to sunie tracą zainteresowanie i odpuszczają. Ponieważ Ada i Bajka są ze sobą niesamowicie zżyte poszukujemy dla nich wspólnego domu! 

Ada - ur. w 2012,  jaśniejsza, młodsza. Bajka - ur. w 2010, ciemniejsza, starsza. 
Jamniczki przebywają obecnie w domu tymczasowym w Kobiernicach, w okolicach Bielska Białej. Fundacja zastrzega konieczność wizyty przed i po adopcyjnej. 

Kontakt w sprawie adopcji: Kasia - tel. 782 717 771, Basia - 515 261 827.

Facebook