Sami
Sami Płeć: SukaWiek: 7 lat 3 miesiąceRasa: Husky syberyjskiUmaszczenie: Czarne podpalaneSierść: KrótkaStatus: AdoptowanySterylizacja/Kastracja: Wkrótce

Zdrowy.

Sami to przepiękna żywiołowa suczka w typie siberian husky. Suczka jest pełna energii, łagodna i przekochana, nie wykazuje cienia agresji w stosunku do ludzi czy drugiej suczki, z którą przebywa. Jest młoda, żywiołowa i spragniona ruchu, poszukujemy dla niej zatem domu z ogrodem lub aktywnego opiekuna, który zapewni jej odpowiednią dawkę ruchu w ciągu dnia.
Na smyczy na razie chodzi chaotycznie, ciągnie chcąc wszystko zobaczyć i powąchać, ale jest to kwestia do przepracowania, uwielbia jazdę samochodem. Świetnie sprawdzi się jako towarzysz dla innego psiego czworonoga, do pieszych wędrówek i długich spacerów czy wspólnego biegania. Czujemy, że będzie wtedy w siódmym niebie! Niewykluczone, że suczka będzie również wymagała nauki czystości, dotychczas mieszkała na zewnątrz.
Jest zdrowa i zadbana, sierść jest gęsta i błyszcząca, a brzuszek najedzony.

Sunia przebywa w fundacyjnym przytulisku "Marzenie pod psim Azorem" w Cieszynie.

Kontakt w sprawie adopcji lub spaceru zapoznawczego: Kasia, tel. 782 717 771, Klaudia 669 223 033 (pn-pt 9.00 - 18.00, jeśli nie odbieramy prosimy o sms z imieniem psa, oddzwonimy).
Jeśli nie możesz wziąć Sami do siebie pomóż ją nakarmić i adoptuj wirtualnie: ZOBACZ JAK