Megan
dvb Płeć: SukaWiek: 4 lata 1 miesiącRasa: MieszanaUmaszczenie: BrązoweSierść: KrótkaStatus: AdoptowanySterylizacja/Kastracja: Tak

Zdrowa.

Megan to przezabawna i wesoła suczka, urodzona prawdopodobnie w 2020 roku. Jest średniej wielkości, gładkowłosa, w kłębie ma około 50 cm. Megan początkowo jest trochę strachliwa w stosunku do obcych, ale do tych których zna jest wielkim pieszczochem. Lubi zabawę, bieganie, zabawki, rzucanie piłeczki. Niestety zabawki i legowiska lubi też "rozmnożyć" i ma przy tym niezłą zabawę. Potrzebuje dużo ruchu i uwagi, aby nie skupiać się na takich zabawach. Nie przepada za kotami, z psami dobrze się dogaduje. Lubi sobie poszczekać. Trochę ciągnie na smyczy, jest wszystkiego ciekawa.

Obecnie suczka przebywa w domu tymczasowym Fundacji w Ustroniu.

Kontakt w sprawie adopcji: Kasia, tel. 782 717 771 (pn-pt 9.00 - 18.00, jeśli nie odbieram proszę o sms z imieniem psa, oddzwonię).