Kolejny Mecz CKS Piast, na którym będziemy prowadzić zbiórkę! Już 3.07 o 17:00!

Kochani!
Już w najbliższą sobotę, o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Cieszynie odbędzie się kolejny mecz na który zostaliśmy zaproszeni przez władze Klubu CKS PIAST!
Oprócz piłkarskich emocji już po raz czwarty kibice będą mieli okazję wesprzeć naszą fundację dołączając do zbiórki datków, karmy oraz darów, które powędrują do podopiecznych cieszyńskiej Kociarni oraz Schroniska "Azyl" w Cieszynie
Niezastąpieni wolontariusze Fundacji "Lepszy Świat" tradycyjnie będą na meczu z naszymi wypiekami oraz miłymi upominkami!
Tym razem czekają Was również wyjątkowe, muzyczne doznania, gdyż mecz uświetni swą obecnością muzyk Szafir!!! Próbka jego twórczości w linku:

Cóż więcej chcieć do szczęścia? Piłka nożna, dobra muzyka, słodkości, zimna lemoniada, a wszystko to w szczytnym celu!
WESPRZYJ ZWIERZAKA - WRZUĆ ZŁOCIAKA
Już w tą sobotę: 3.07. od godziny 17:00!
Zapraszamy w imieniu naszych podopiecznych!