Pieskie życie w Przytulisku "Marzenie pod Psim Azorem"

Mieszkańcy Przytuliska mogą cieszyć się codziennymi odwiedzinami wolontariuszy, spacerami oraz swoim towarzystwem. Są puszczane na ogrodzone wybiegi, dzięki czemu większość dnia spędzają poza kojcami. Dzięki temu psiaki po różnych, trudnych przejściach, zaczynają być wesołe, zrelaksowane, ufne. Przytulisko pełni rolę przystani w drodze czworonoga do adopcyjnego domu, w którym stanie się członkiem własnej psio-ludzkiej rodziny.

W filmiku zobaczycie obecnych lub już zaadoptowanych mieszkańców tej fundacyjnej enklawy. Zwróćcie uwagę jaki entuzjazm towarzyszy czworonogom przy spotkaniu ze znajomą wolontariuszką - operatorką kamery. Możecie być pewni, że psio-ludzkie spotkania dają obu stronom ogromną ilość pozytywnych wrażeń.

Masz ochotę odwiedzić Przytulisko? Skontaktuj się z Kasią pod numerem 790 302 102.

Zobacz filmik: Pieskie życie w Przytulisku "Marzenie pod Psim Azorem"